PROGRAM MUSCEL TV


Vă invităm să aflaţi când se difuzează emisiunea pe care o doriţi consultând grila noastră.

(Program valabil în perioada: marți, 24 ianuarie 2023 - luni, 30 ianuarie 2023) 


CLICK PE ZIUA DORITA:LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA

 MARTI:
MARTI

PROGRAMUL ZILEI DE MARTI:


00.15 - MEDALION ARTISTIC CU MARIANA CLAUDIA FILIPESCU - MUZICALITATEA VERSURILOR EMINESCIENE (r);

01.15 - CRONICA SPORTIVĂ - MUSCELUL CÂMPULUNG LA TIMPUL PREZENT - invitați: Costin GHIȚĂ și Vasile SLĂNINOIU (r);

03.00 - DOCUMENTAR (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega);

05.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

06.15 - EVENIMENT CULTURAL LA BIBLIOTECĂ - LANSARE DE CARTE - „ROMTURINGIA, MON AMOUR”, autor Radu ENĂȘESCU (r);

07.15 - MEDALION ARTISTIC CU MARIANA CLAUDIA FILIPESCU - MUZICALITATEA VERSURILOR EMINESCIENE (r);

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

09.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

10.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă pentru persoane cu deficienţe de auz;

10.15 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL CÂMPULUNG (r);

10.45 - CRONICA SPORTIVĂ - MUSCELUL CÂMPULUNG LA TIMPUL PREZENT - invitați: Costin GHIȚĂ și Vasile SLĂNINOIU (r);

11.45 - EVENIMENT CULTURAL LA BIBLIOTECĂ - LANSARE DE CARTE - „ROMTURINGIA, MON AMOUR”, autor Radu ENĂȘESCU;

12.45 - MEDALION ARTISTIC CU MARIANA CLAUDIA FILIPESCU - MUZICALITATEA VERSURILOR EMINESCIENE (r);

13.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

14.15 - CERCUL ISTORICILOR MUSCELENI - UNIREA PRINCIPATELOR ÎN CONTEXTUL EUROPEAN;

16.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă pentru persoane cu deficienţe de auz;

16.15 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL CÂMPULUNG;

17.00 - AMINTIRI ȘI ISTORIE - ȘERBAN NICOLESCU, prima parte;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

19.15 - SPECTACOL DEDICAT UNIRII PRINCIPATELOR ROMÂNE - CNDG;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.15 - CLUBUL PRESEI MUSCELENE - DIRECT;

22.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

23.45 - AMINTIRI ȘI ISTORIE - ȘERBAN NICOLESCU, prima parte (r);

 MIERCURI:
MIERCURI

PROGRAMUL ZILEI DE MIERCURI:


00.45 - CLUBUL PRESEI MUSCELENE (r);

01.45 - CERCUL ISTORICILOR MUSCELENI - UNIREA PRINCIPATELOR ÎN CONTEXTUL EUROPEAN (r);

03.00 - DOCUMENTAR (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

06.15 - AMINTIRI ȘI ISTORIE - ȘERBAN NICOLESCU, prima parte (r);

07.15 - CLUBUL PRESEI MUSCELENE (r);

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

09.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

10.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă pentru persoane cu deficienţe de auz;

10.15 - ANTON SCORNEA, CETĂȚEAN DE ONOARE AL ÎNVĂȚĂMÂNTULUI ROMÂNESC (r);

11.45 - SPECTACOL DEDICAT UNIRII PRINCIPATELOR ROMÂNE - CNDG (r);

12.30 - CLUBUL PRESEI MUSCELENE (r);

13.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

14.15 - REPORTAJ - ISTORIA PIERDUTĂ - CASTRUL ROMAN DE LA VOINEȘTI;

15.30 - ISTEȚII LA START - ep.3;

16.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă pentru persoane cu deficienţe de auz;

16.15 - MUZICA EUROPEI - ed.297 (r);

17.15 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - CALITATEA PE PRIMUL LOC;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

19.15 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - DESPRE IMAGINE ȘI BRAND;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.15 - IDENTITĂȚI CULTURALE;

22.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT;

23.45 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - DESPRE IMAGINE ȘI BRAND (r);

 JOI:
JOI

PROGRAMUL ZILEI DE JOI:


00.45 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - CALITATEA PE PRIMUL LOC (r);

01.45 - IDENTITĂȚI CULTURALE (r);

03.00 - DOCUMENTAR (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

06.15 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - CALITATEA PE PRIMUL LOC (r);

07.15 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - DESPRE IMAGINE ȘI BRAND (r);

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

09.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

10.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă pentru persoane cu deficienţe de auz;

10.15 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - CALITATEA PE PRIMUL LOC (r);

11.15 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - DESPRE IMAGINE ȘI BRAND (r);

12.15 - IDENTITĂȚI CULTURALE (r);

13.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

14.15 - CONCERT IRIS - ZMC 2016;

15.30 - LA CRAP CU DOCTOR FISHING - CAPTURI DE NOIEMBRIE, ep.3;

16.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

16.15 - FILM DOCUMENTAR - SECRETELE VATICANULUI, ep.06;

17.00 - DE VORBĂ CU MINODORA ILIE;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

19.15 - JURNAL ADMINISTRATIV;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.15 - CU CĂRŢILE PE FAŢĂ - invitat prof. George RADU, directorul Colegiului Pedagogic „Carol I” - DIRECT;

22.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

23.45 - JURNAL ADMINISTRATIV (r);

 VINERI:
VINERI

PROGRAMUL ZILEI DE VINERI:


00.45 - CU CĂRŢILE PE FAŢĂ - invitat prof. George RADU, directorul Colegiului Pedagogic „Carol I” (r);

01.45 - DE VORBĂ CU MINODORA ILIE (r);

03.00 - DOCUMENTAR (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

06.15 - FILM DOCUMENTAR - SECRETELE VATICANULUI, ep.06 (r);

07.15 - JURNAL ADMINISTRATIV (r);

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

09.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

10.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă pentru persoane cu deficienţe de auz;

10.15 - DE VORBĂ CU MINODORA ILIE (r);

11.15 - JURNAL ADMINISTRATIV (r);

12.15 - CU CĂRŢILE PE FAŢĂ - invitat prof. George RADU, directorul Colegiului Pedagogic „Carol I” (r);

13.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

14.15 - CERCUL ISTORICILOR MUSCELENI;

16.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

16.15 - AVANGARDA PERFORMANŢEI – invitată Teodora CHICHIREZ, premiul I la Olimpiada Națională de Pedagogie, elevă de succes la specializarea învățător – educatoare la Colegiul Național Pedagogic „Carol I”;

18.00 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

19.15 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - CALITATEA, PE PRIMUL LOC;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.15 - POPULAR MUSCEL TV;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT;

23.45 - AVANGARDA PERFORMANŢEI (r);

 SAMBATA:
SAMBATA

PROGRAMUL ZILEI DE SAMBATA:


01.45 - POPULAR MUSCEL TV - PROGRAM MUZICAL;

03.00 - DOCUMENTAR (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

06.15 - AVANGARDA PERFORMANŢEI (r) - invitată Teodora CHICHIREZ, premiul I la Olimpiada Națională de Pedagogie, elevă de succes la specializarea învățător – educatoare la Colegiul Național Pedagogic „Carol I”;;

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

09.15 - CĂSUŢA CU POVEŞTI - CROCODILUL, ep.1;

10.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

10.15 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL;

10.45 - EVENIMENT CULTURAL LA BIBLIOTECĂ - LANSARE DE CARTE - „ROMTURINGIA, MON AMOUR”, autor Radu ENĂȘESCU;

11.45 - AVANGARDA PERFORMANŢEI - invitată Teodora CHICHIREZ, premiul I la Olimpiada Națională de Pedagogie, elevă de succes la specializarea învățător – educatoare la Colegiul Național Pedagogic „Carol I”;;

13.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

14.15 - DE VORBĂ CU MINODORA ILIE;

16.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

16.15 - MUZICA EUROPEI - ediția 298;

17.15 - CRONICA SPORTIVĂ - MUSCELUL CÂMPULUNG LA TIMPUL PREZENT - invitați: Costin GHIȚĂ și Vasile SLĂNINOIU;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

19.15 - CLUBUL PRESEI MUSCELENE;

20.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

21.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - ITALIA - COASTA AMALFITANĂ;

21.45 - DULCIURILE DE LA PAN FOOD, GUSTUL COPILĂRIEI;

22.15 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

 DUMINICA:
DUMINICA

PROGRAMUL ZILEI DE DUMINICA:


01.30 - JURNALUL SĂPTĂMÂNII - RETROSPECTIVA CELOR MAI IMPORTANTE ŞTIRI;

03.00 - DOCUMENTAR (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.15 - DE VORBĂ CU MINODORA ILIE (r);

06.15 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - DESPRE IMAGINE ȘI BRAND (r);

07.15 - CLUBUL PRESEI MUSCELENE;

08.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

09.00 - CRONICA SPORTIVĂ - MUSCELUL CÂMPULUNG LA TIMPUL PREZENT - invitați: Costin GHIȚĂ și Vasile SLĂNINOIU;

10.00 - RETROSPECTIVA SĂPTĂMÂNII - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz (r);

11.10 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - CALITATEA, PE PRIMUL LOC;

12.15 - JURNAL ADMINISTRATIV (r);

13.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

14.15 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

17.00 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - DESPRE IMAGINE ȘI BRAND;

18.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - ITALIA - COASTA AMALFITANĂ;

18.45 - DULCIURILE DE LA PAN FOOD, GUSTUL COPILĂRIEI;

19.15 - CU CĂRȚILE PE FAȚĂ - invitat prof. George RADU, directorul Colegiului Pedagogic „Carol I”;

20.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

21.00 - IDENTITĂȚI CULTURALE (r);

22.00 - INTEGRALA VERDI - SIMON BOCANEGRA - opera Giusepe Verdi;

 LUNI:
LUNI

PROGRAMUL ZILEI DE LUNI: 


01.00 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

03.00 - DOCUMENTAR (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.00 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - DESPRE IMAGINE ȘI BRAND (r);

06.00 - JURNAL ADMINISTRATIV;

07.15 - IDENTITĂȚI CULTURALE (r);

08.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

09.00 - MEDALION ARTISTIC CU MARIANA CLAUDIA FILIPESCU - MUZICALITATEA VERSURILOR EMINESCIENE ;

10.00 - JURNALUL SĂPTĂMÂNII - RETROSPECTIVA CELOR MAI IMPORTANTE ŞTIRI;

11.15 - CU CĂRŢILE PE FAŢĂ - invitat prof. George RADU, directorul Colegiului Pedagogic „Carol I” (r);

12.15 - IDENTITĂȚI CULTURALE (r);

13.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

14.15 - INTEGRALA VERDI - SIMON BOCANEGRA - opera Giusepe Verdi;

16.00 - JURNAL ADMINISTRATIV;

17.00 - EVENIMENT CULTURAL;

18.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

18.30 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL CÂMPULUNG;

19.15 - MEDALION ARTISTIC CU MARIANA CLAUDIA FILIPESCU;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.15 - CRONICA SPORTIVĂ;

22.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT;

23.45 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL CÂMPULUNG (r);