foto header page program

PROGRAM MUSCEL TV


Vă invităm să aflaţi când se difuzează emisiunea pe care o doriţi consultând grila noastră.

(Program valabil în perioada: marți, 22 septembrie 2020 - luni, 28 septembrie 2020) 


 

CLICK PE ZIUA DORITA:LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA

 MARTI:
MARTI

PROGRAMUL ZILEI DE MARTI:


00.30 - ROMÂNIA DE LA ARGEŞ (r);

01.30 - EVENIMENT CULTURAL (r);

02.30 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - TOAMNA ÎN DELTA DUNĂRII;

03.30 - CALEA, ADEVĂRUL ŞI VIAŢA (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega);

05.00 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

05.45 - EVENIMENT CULTURAL;

06.45 - ROMÂNIA DE LA ARGEŞ;

07.15 - IDENTITĂŢI CULTURALE (r);

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

09.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - CETATEA SIGHIŞOARA;

10.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă pentru persoane cu deficienţe de auz;

10.15 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL CÂMPULUNG (r);

10.45 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitată Anca Mihaela COŞA, candidat AUR (Alianţa pentru Unirea Românilor) pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung (r);

11.15 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Mihai NISTOR, candidat PNL pentru funcţia de primar al comunei Rucăr (r);

12.15 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitaţi: Dan ŞAIN, candidat POL pentru Consiliul Local Câmpulung şi Corina CONEA, susţinător POL (r);

13.15 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitată Elena LASCONI, candidat USR pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung şi Andrei ARON, consilier pentru sistemul medical (r);

14.15 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

14.45 - EVENIMENT CULTURAL;

15.15 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

16.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă pentru persoane cu deficienţe de auz;

16.15 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL CÂMPULUNG;

17.00 - AMINTIRI ŞI ISTORIE - GENERALUL ION PLOSCARU;

18.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - SALONIC;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

19.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Ion CIUREA, candidat PMP pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung - DIRECT;

20.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Bogdan DAVID, candidat PNL pentru Consiliul Local al municipiului Câmpulung - DIRECT;

22.00 - ALEGERI LOCALE 2020 invitaţi candidaţi Pro România - DIRECT;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT;

23.45 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - ANSAMBLUL "CARPAŢI" ÎN MUNTENEGRU;

 
 MIERCURI:
MIERCURI

PROGRAMUL ZILEI DE MIERCURI:


00.45 - DE VORBĂ CU MIRCEA DIACONU;

01.45 - AMINTIRI ŞI ISTORIE - GENERALUL ION PLOSCARU (r);

03.00 - CALEA, ADEVĂRUL ŞI VIAŢA (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.00 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

05.45 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - SALONIC;

06.15 - DE VORBĂ CU MIRCEA DIACONU (r);

07.15 - AMINTIRI ŞI ISTORIE - GENERALUL ION PLOSCARU;

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT; 

09.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - SALONIC;

09.45 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz (r);

10.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Ion CIUREA, candidat PMP pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung (r);

11.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitaţi Nicolae ZAHARIA, candidat pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung şi Bogdan DAVID, candidat PNL pentru Consiliul Local al municipiului Câmpulung (r);

12.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitaţi Dan GRECU, candidat Pro România pentru funcţia de preşedinte al Consiliului Judeţean Argeş şi Marian RĂDULESCU, candidat Pro România pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung (r);

13.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

13.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

14.15 - AMINTIRI ŞI ISTORIE - GENERALUL ION PLOSCARU;

15.15 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

16.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

16.15 - MUZICA EUROPEI;

17.15 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - TOAMNA ÎN LIVADĂ;

18.15 - JURNAL DE VACANŢĂ - PE VALEA CHEII PÂNĂ LA SÂNT ILIE;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

19.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Titi GHICA, candidat independent pentru Consiliul Local Rucăr - DIRECT;

19.30 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Florin MASTAN, candidat PNL pentru funcţia de primar al comunei Aninoasa - DIRECT;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Ciprian NECULĂESCU, candidat PSD pentru Consiliul Local Câmpulung - DIRECT;

21.45 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Damian POŞTOACĂ, candidat PSD pentru funcţia de primar al comunei Mioarele - DIRECT;

22.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Ionel NĂFTĂNĂILĂ, candidat PSD pentru funcţia de primar al comunei Albeştii de Muscel - DIRECT;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT;

23.45 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - GORGOVA;

 JOI:
JOI

PROGRAMUL ZILEI DE JOI:


00.45 - IDENTITĂŢI CULTURALE (r);

01.45 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - RECOLTAREA PRUNELOR (r);

02.15 - MUZICA EUROPEI;

03.00 - CALEA, ADEVĂRUL ŞI VIAŢA (o producţie Alfa&Omega);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega);

05.00 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

05.45 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - GRECIA (r);

06.45 - IDENTITĂŢI CULTURALE (r);

07.45 - MUZICA EUROPEI (r);

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

09.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

10.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

10.15 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Cătălin MANTA, candidat PNL pentru funcţia de primar al comunei Albeştii de Muscel (r);

10.45 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Nicolae ZAHARIA, candidat PNL pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung (r);

11.45 - CU CĂRŢILE PE FAŢĂ - DEZBATERE ELECTORALĂ - invitaţi candidaţi Pro România, USR-PLUS, PMP, PNL, PSD şi POL pentru Consiliul Local al municipiului Câmpulung (r);

13.45 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

14.15 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

16.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

16.15 - REPORTAJ;

17.00 - FILM DOCUMENTAR - MAGNIFICA ITALIA, ep.2, LAZIO;

18.00 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

18.30 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Dumitru GRECU, candidat Pro România pentru funcţia de preşedinte al Consiliului Judeţean Argeş (r);

19.00 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitat Dumitru GHICA, candidat independent pentru Consiliul Local Rucăr;

19.30 - ALEGERI LOCALE 2020 - invitaţi: Ion CIUREA, candidat PMP pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung şi Mihai ENACHE, candidat PMP pentru funcţia de primar al comunei Bughea de Jos - DIRECT;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.00 - CU CĂRŢILE PE FAŢĂ - DEZBATERE ELECTORALĂ - invitaţi: Marian RĂDULESCU (Pro România), Ion CIUREA (PMP), Elena LASCONI (USR-PLUS), Nicolae ZAHARIA (PNL) şi Liviu ŢÂROIU (PSD), candidaţi pentru funcţia de primar al municipiului Câmpulung, - DIRECT;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT;

23.45 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - VELIKO TÂRNOVO;

 
 VINERI:
VINERI

PROGRAMUL ZILEI DE VINERI:


00.45 - FILM DOCUMENTAR - MAGNIFICA ITALIA, ep.02, LAZIO; (r);

01.45 - REPORTAJ (r);

03.00 - CALEA, ADEVĂRUL ŞI VIAŢA (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.00 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

05.45 - DE VORBĂ CU OANA ŞI VIOREL PĂUNESCU;

06.45 - REPORTAJ (r);

07.45 - FILM DOCUMENTAR - MAGNIFICA ITALIA, ep.02, LAZIO;

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

09.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

10.00 - JURNAL.METEO.SPORT - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz (r);

10.15 - REPORTAJ (r);

11.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - VELIKO TÂRNOVO (r);

12.15 - FILM DOCUMENTAR - MAGNIFICA ITALIA, ep.02, LAZIO (r);

13.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

14.15 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

16.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

16.15 - EVENIMENT CULTURAL;

17.15 - AVANGARDA PERFORMANŢEI;

18.00 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

19.15 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - RECOLTAREA PRUNELOR;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.15 - VINERI SEARA E MUZICĂ;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT;

23.45 - AVANGARDA PERFORMANŢEI;

 SAMBATA:
SAMBATA

PROGRAMUL ZILEI DE SAMBATA:


00.30 - VINERI SEARA E MUZICĂ (r);

03.00 - CALEA, ADEVĂRUL ŞI VIAŢA (o producţie Alfa & Omega);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega);

05.00 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

05.45 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - PORTIŢA;

06.30 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - RECOLTAREA PRUNELOR (r);

07.30 - AVANGARDA PERFORMANŢEI (r);

08.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

09.00 - CĂSUŢA CU POVEŞTI - CETATEA LUI EU, ep.9;

09.30 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - BRAŞOV;

10.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz;

10.15 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL;

10.45 - LA CRAP CU DOCTOR FISHING - LA PESCUIT PE DUNĂREA VECHE, ep.1;

11.15 - VINERI SEARA E MUZICĂ (r);

13.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

14.15 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL

16.00 - JURNAL - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz (r);
16.15 - MUZICA EUROPEI, ediţia 233;

17.15 - AMINTIRI ŞI ISTORIE - RADU GEORGESCU;

18.30 - JURNAL.METEO.SPORT (r);

19.15 - REPORTAJ;

20.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

21.00 - GALA FILMULUI ROMÂNESC - "TICĂLOŞII" - regia Şerban MARINESCU;

22.30 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

 DUMINICA:
DUMINICA

PROGRAMUL ZILEI DE DUMINICA:


01.30 - JURNALUL SĂPTĂMÂNII - RETROSPECTIVA CELOR MAI IMPORTANTE ŞTIRI;

03.00 - CALEA, ADEVĂRUL ŞI VIAŢA (o producţie Alfa & Omega TV);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega TV);

05.00 - EVENIMENT CULTURAL;

06.30 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - INFOBIOLOGIA - invitat acad. Gheorghe PĂUN, ep.1;

07.30 - AMINTIRI ŞI ISTORIE - RADU GEORGESCU;

08.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

09.00 - ROMÂNIA DE LA ARGEŞ;

10.00 - RETROSPECTIVA SĂPTĂMÂNII - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz (r);

11.00 - CONSULTANŢĂ AGRICOLĂ - RECOLTAREA PRUNELOR (r);

12.00 - REPORTAJ;

13.00 - LA CRAP CU DOCTOR FISHING - LA PESCUIT PE DUNĂREA VECHE, ep.1;

13.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

14.00 - CĂSUŢA CU POVEŞTI - CETATEA LUI EU, ep.9;

14.30 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

16.30 - FILM DOCUMENTAR - MAGNIFICA ITALIA - ep.02, LAZIO;

17.30 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - INFOBIOLOGIA - invitat acad. Gheorghe PĂUN, ep.1;

18.30 - GALA FILMULUI ROMÂNESC - "TICĂLOŞII" - regia Şerban MARINESCU;

20.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

20.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

21.00 - CLUBUL PRESEI MUSCELENE - EDIŢIE SPECIALĂ - DIRECT;

 LUNI:
LUNI

PROGRAMUL ZILEI DE LUNI: 


01.00 - RETROSPECTIVA SĂPTĂMÂNII - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz (r);

02.00 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL (r);

03.00 - CALEA, ADEVĂRUL ŞI VIAŢA (o producţie Alfa & Omega);

04.00 - FILM (o producţie Alfa & Omega);

05.00 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - INFOBIOLOGIA - invitat acad. Gheorghe PĂUN, ep.1 (r);

06.00 - DE VORBĂ CU OANA ŞI VIOREL PĂUNESCU;

07.00 - IDENTITĂŢI CULTURALE (r);

08.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE - SPRE IEZER, CU MAŞINA;

08.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

09.00 - ROMÂNIA DE LA ARGEŞ;

10.00 - JURNALUL SĂPTĂMÂNII - RETROSPECTIVA CELOR MAI IMPORTANTE ŞTIRI;

11.30 - LA VAMA VREMII, cu Nicolae BADIU - INFOBIOLOGIA - invitat acad. Gheorghe PĂUN, ep.1 (r);

12.30 - IDENTITĂŢI CULTURALE (r);

13.30 - MUSCELUL ÎN 7 ZILE;

14.15 - DIVERTISMENT - PROGRAM MUZICAL;

16.00 - RETROSPECTIVA SĂPTĂMÂNII - emisiune informativă destinată şi persoanelor cu deficienţe de auz (r);

17.00 - EVENIMENT CULTURAL;

18.00 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

18.30 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL CÂMPULUNG;

19.00 - ROMÂNIA DE LA ARGEŞ;

20.30 - JURNAL.METEO.SPORT;

21.15 - CRONICA SPORTIVĂ;

22.15 - JURNAL DE CĂLĂTORIE;

23.00 - JURNAL.METEO.SPORT;

23.45 - ASOCIAŢIA CREŞTINĂ BETEL CÂMPULUNG (r);